dekorativní svíčky a obrazy ruční výroby

originální obrazy a svíčky

Svíčky

Již několik let vyrábím designové svíčky a maluji mysteriózní, abstraktní obrazy.

Jedná se o ručně malované obrazy.Každý obraz je originál a bohužel, nejsem schopný jakýkoliv kus reprodukovat.

 

Používám techniku zvanou "enkaustika". Jedná se o malbu rozehřátým obarveným, voskem. Technika je známá již několik století a v současné době není moc využívána. Díky této technice, v sobě mají obrazy jakýsi druh plastičnosti. Někdo by možná řekl, že vytváří 3 D efekt. Obrazy maluji sám a inspiraci hledám v sobě, v mých pocitech, v mých představách.

Momentálně vytvářím kolekci nazvanou "Tajuplné světy". Jedná se o obrazy světů na jiných planetách, obrazy s fantazy světů.

 malovany enkaustika obraz

Obrazy jsou o rozměru

  • 21 cm x 30 cm (A4) 
  • 30 cm x 40 cm
  • a jsou umístěné v "euroclipu" . Jedná se o dřevotřískový podklad, ke kterému se obraz připevní kovovými připínáky, které k obrazu přichycují i skleněnou tabuli.

 

Dle mého názoru, nevypadá obraz za sklem dobře. Za sklem zanikne jeho plastičnost. Obrazy v euroclipu zasílám zásadně bez skleněné tabule. Na vyžádání, zašlu obraz ve skle. Vše, samozřejmě za stejnou cenu jako bez skla.

 

Jelikož je výroba svíček a malba obrazů mým koníčkem, jsem schopen a nebráním se malbě, výrobě většího množství obrazů pro stálé a pravidelné odběratele za účelem dalšího prodeje.

 

Pokud Vás cokoliv zajímá, obraťte se na mě a já všem rád na cokoliv odpovím.

 

Obrazy